Scroll to top
© 2018-2024, Dwór w Brzeznej, Twoje wesela, konferencje, komunie, imieniny, studniówki, szkolenia, stypy
Podziel się!
Wstecz
main ORANŻERIA sale

Oranżeria

  • Tags:

    main

Scroll

01. Info

Oranżeria stanowi część całego obiektu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapewnić gościom dodatkową atrakcję i wykorzystać ją w części Twojej uroczystości. Tylko od Ciebie zależy do czego i jak ją wykorzystasz. Możesz poprosić swoich gości na chwilę serwowania drinków, możesz pokroić w niej tort, możesz również zapewnić gościom po prostu dodatkowe pomieszczenie z przekąskami. Zapytaj nas, podpowiemy i postaramy się wybrać optymalne rozwiązanie.

02. Informacje dodatkowe

Dwór w Brzeznej, chociaż położony w bardzo spokojnej okolicy, jest miejscem, w którym obowiązują normy kulturalnego zachowania. Oznacza to, ze po godzinie 22-ej należy zachować odpowiednio stonowaną atmosferę, aby nie zakłócać spokoju otoczenia. Znamy naszych gości i wiemy, że nigdy nie było problemów ze spokojnym zachowaniem. Jednak prosimy, aby wziąć pod uwagę tą okoliczność.

03. Jak zamówić?

Podczas rozmowy telefonicznej lub kiedy nas odwiedzasz, zapytaj, czy możliwe jest wykorzystanie oranżerii w Twojej uroczystości. W trakcie sezonu wiosna – jesień, oranżeria jest bardzo komfortowym miejscem pobytu. Jednak w chłodniejsze dni należy wziąć pod uwagę komfort przebywania gości.

Oranżeria nie ma oddzielnego ogrzewania.