Scroll to top
© 2018-2024, Dwór w Brzeznej, Twoje wesela, konferencje, komunie, imieniny, studniówki, szkolenia, stypy
Podziel się!
Wstecz
main SALA GŁÓWNA sale

Sala główna Dworu

  • Tags:

    main

Scroll

01. Info

To sala najczęściej wykorzystywana. Duża przestrzeń, swobodne przejście do mniejszej sali oraz sali koncertowo-tanecznej ze sceną. Klimatyzowana – jak całość obiektu. To tutaj najczęściej odbywają się główne uroczystości, przyjęcia, spotkania i szkolenia. Jest położona w centralnej części Dworu, skąd swobodnie można przedostać się do mniejszej sali lub sali tanecznej ze sceną.

02. Informacje dodatkowe

Ułożenie stołów na sali może być dowolne. Proponujemy Państwu takie ułożenie, które będzie najbardziej wygodne dla naszych (Waszych) gości. Do ułożenia dekoracji można wykorzystać praktycznie każdy element na sali: parapety, karnisze, firany, żyrandole. W sekcji OFERTY zamieściliśmy dla Państwa dane kontaktowe do firm, które znają nasz Dwór, współpracują z nami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami firm. Być może potrzebują Państwo ozdobienia i udekorowania sali, zamówienia dobrego tortu weselnego czy wykonania grafiki na przyjecie weselne. Wszystko w sekcji OFERTY.

03. Jak zarezerwować?

Każda sala Dworu w Brzeznej pozostaje do Waszej dyspozycji. Jeśli Twoje przyjecie, spotkanie, imieniny, szkolenie, nie wymaga wynajęcia dużej sali, możemy zaproponować mniejszą, kameralną – salę obok. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przy naszym spotkaniu przejść i obejrzeć pomieszczenia. Wówczas wybierzesz to, które najbardziej Ci odpowiada.

Pamiętaj – na Twojej uroczystości cały Dwór jest do Twojej dyspozycji.