Scroll to top
© 2018-2024, Dwór w Brzeznej, Twoje wesela, konferencje, komunie, imieniny, studniówki, szkolenia, stypy
Podziel się!

WESELE ZIMĄ (późną jesienią lub wczesną wiosną) – oferta specjalna


NAJLEPSZE MIEJSCE NA TWOJE WESELE, URODZINY, IMPREZĘ, SZKOLENIE...

/Oferta zimowa

Wszystkie zalety Dworu w Brzeznej wzmocnione barwami jesieni lub w atrakcyjnej czerni i bieli! Zapytaj! To się opłaca!
OFERUJEMY rabat w wysokości 10%!

ZORGANIZUJ WESELE ZIMĄ (lub PÓŹNĄ JESIENNĄ albo WCZESNĄ WIOSNĄ)

Zawsze jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i propozycje, jeśli masz jakiś pomysł - postaramy się go zrealizować. Powiedz nam o tym!

Skorzystaj z pełnej oferty lub wybierz to, co najbardziej Ci odpowiada!

Organizacja przyjęć*

Organizacja przyjęć*

Oferujemy organizację przyjęć wszystkich rodzajów innych imprez okolicznościowych: imienin, urodzin, rocznic, szkoleń, styp... Zorganizujemy to dla Ciebie, mamy wieloletnie doświadczenie!

Pokoje gościnne

Pokoje gościnne

Dla Twoich gości przygotowaliśmy również zaplecze noclegowe. Stylowe i czyste, bezpośrednio w Dworze i w najbliższym sąsiedztwie. Zapewniamy pełną obsługę, wyżywienie i spokojne, bezpieczne miejsce.

Imprezy kulturalne*

Imprezy kulturalne*

Zapraszamy na spotkania z kulturą - spektakle teatralne, koncerty, występy kabaretów oraz inne imprezy o charakterze regionalnym. Chcesz zorganizować występ? Zadzwoń i zapytaj o wolny termin!

Imprezy okolicznościowe*

Imprezy okolicznościowe*

Najczęściej imieniny lub urodziny organizowane są w domu. Jednak warto zmienić miejsce na takie, gdzie poczujesz swobodę i atmosferę uroczystości, a nie będziesz musiał koncentrować się na przygotowaniach.

Szkolenia i konferencje*

Szkolenia i konferencje*

Posiadamy bardzo dobrze wyposażoną salę konferencyjną, projektor, duży ekran. Dla schłodzenia gorącej atmosfery włączamy klimatyzację, abyś czuł się komfortowo podczas szkoleń lub treningów interpersonalnych.

PRZEDSTAWIENIA*

PRZEDSTAWIENIA*

Jeśli chcesz wystąpić w przyjaznej, kameralnej atmosferze, zaprezentować swój talent gronu miłośników kultury - Dwór w Brzeznej jest miejscem dla Ciebie. Oferujemy organizację koncertu, kolację z lampką wybornego wina a przede wszystkim - niezapomniane wrażenia i atmosferę.

  • – w okresie od późnej jesieni, zimą i wczesną wiosną – organizowane dla większej liczby gości lub grup; skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów

Zobacz OFERTĘ DODATKOWĄ

Tu sprawdzisz, gdzie możesz wynająć dobrego wodzireja, zamówić ciasta, dekoracje i inne niezbędne elementy na Twoją imprezę

/Dlaczego?

#za co cenią nas nasi goście

Dlaczego WARTO

Świetna organizacja

To niewątpliwie najważniejsza cecha. Naszą pracę traktujemy jak pasję. Jesteśmy zawsze blisko Dworu, doradzamy i pomagamy. A jeśli pojawi się niespodzianka – potrafimy temu zaradzić.

Smaczna kuchnia

Szef Kuchni Dworskiej dokłada wszelkich starań, aby Twoi goście byli zadowoleni ze spotkania. I kiedy Ty będziesz dbał o Twoich gości, nasza Kuchnia zadba o Twoje podniebienie.

Rodzinna atmosfera

Od początku działalności taki był zamysł, aby każdy, kto tutaj przyjedzie, czuł się jak u siebie w domu. My użyczamy Dworu, ale to Ty możesz czuć się gospodarzem. W razie potrzeby służymy pomocą i jesteśmy do dyspozycji. Jesteśmy przy każdej organizowanej imprezie po to, abyś mógł czuć się spokojny i wspierany z naszej strony.

Kompleksowość oferty

Zajmujemy się praktycznie każdym aspektem organizacji. Jesteśmy otwarci na współpracę z Tobą i firmami/osobami, które Ty polecasz. A kiedy zabraknie któregoś z elementów, polecimy odpowiednią osobę z naszych znajomych.

Cały obiekt dla Ciebie

Nie organizujemy imprez równolegle. Jeśli Twoja impreza jest zaplanowana, to tylko Ty jesteś u nas gościem. Nie dzielimy miejsc, nie “upychamy” gości. Ty masz czuć się swobodnie. Jak u siebie.

Dwór w Brzeznej - wesela, sale weselne, organizacja wesel, przyjęcia, uroczystości rodzinne, studniówki, komunia, urodziny, imieniny, stypy, szkolenia, koncerty, Nowy Sącz, Stary Sącz, Podegrodzie, Brzezna
Dwór w Brzeznej - wesela, sale weselne, organizacja wesel, przyjęcia, uroczystości rodzinne, studniówki, komunia, urodziny, imieniny, stypy, szkolenia, koncerty, Nowy Sącz, Stary Sącz, Podegrodzie, Brzezna
/Opinie

Opinie o nas

Przeczytaj, co powiedzieli o nas nasi goście

MagicWishMagicWish
10:13 20 Jan 22
Najlepsza studniówka! Bardzo ładny wystrój, świetny DJ, bardzo mili pracownicy, 10/10
Bardzo ładny obiekt, wspaniała obsługa, pyszne jedzenie. Polecam ?
PatrykPatryk
15:52 25 Sep 21
Z całego serca polecam Dwór w Brzeznej! Organizowaliśmy tam swoje wesele - wszystko na najwyższym poziomie. Przepyszne jedzenie, świetna obsługa, super kontakt z menagerem - pełen profesjonalizm. Ponadto klimat miejsca i panująca tam atmosfera sprawiły, że Nasza impreza była wyjątkowa, a goście byli pod mega wrażeniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z przyjemnością będziemy tam wracać!
Rudy CzlowiekRudy Czlowiek
16:17 19 Sep 21
Pani Paulinka powinna dostać podwyżkę definitywnie
js_loader