Scroll to top
© 2018-2024, Dwór w Brzeznej, Twoje wesela, konferencje, komunie, imieniny, studniówki, szkolenia, stypy
Podziel się!

MIŁOŚĆ I ZDRADA W DWORZE W BRZEZNEJ


Ekipa DwB - 21 marca 2019 - 0 comments

Dwór, w którym dzieje się wszystko, nawet MIŁOŚĆ I ZDRADA

Już po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić na gościnny występ aktorów Teatru Nowego z Nowego Sącza. Dziś proponujemy sztukę teatralną o zabarwieniu kabaretowym:

MIŁOŚĆ I ZDRADA
13 kwietnia (sobota) – 19:00
w Dworze w Brzeznej

Bilet wstępu kosztuje 80 zł za 1 osobę.

 

Jak nasza tradycja nakazuje, po spektaklu zapraszamy wszystkich gości na kolację serwowaną przez Szefa Kuchni Dworskiej wraz z lampką wyśmienitego wina (wszystko w cenie wstępu).

Warto zaczerpnąć z dobrej tradycji i skorzystać z okazji lekkiej rozrywki podanej w lekkiej formie przez znakomitych aktorów.

Dwór w Brzeznej - wesela, sale weselne, organizacja wesel, przyjęcia, uroczystości rodzinne, studniówki, komunia, urodziny, imieniny, stypy, szkolenia, koncerty, Nowy Sącz, Stary Sącz, Podegrodzie, Brzezna

O CZYM JEST TA SZTUKA?

Kobieta patrzy na jednego mężczyznę, rozmawia z drugim, a myśli o trzecim

– George Bernard Shaw

Tak można podsumować… A co z tego wynika – wielu moze mieć swoją teorię.
Spektakl postał na podstawie tekstu Lecha Orwicza–Brodzińskiego.
Uzdolniony pisarz nie może dokończyć swojego dzieła pt.: „Miłość i zdrada”. Za namową przyjaciela postanawia czerpać inspiracje ze swojego życia. Niespodziewanie bohaterami jego powieści stają się osoby z najbliższego otoczenia – żona, przyjaciółka, a także…. nieznajomy.
Spektakl w formie jednoaktowej, komediowej opowieści o relacjach damsko – męskich o zabarwieniu kabaretowym w reżyserii Krzysztofa Pomietło.

Więcej o Teatrze: https://www.teatrnowysacz.pl

Zarezerwuj miejsce już DZISIAJ!.

Jeśli masz pytania – zadzwoń lub napisz korzystając z formularza kontaktowego FORMULARZ KONTAKTOWY. Telefony do rezerwacji znajdziesz obok 🙂

Dwór w Brzeznej z całą ekipą dokłada wszelkich starań, aby nasi goście czuli się “jak u siebie w domu”. Takie jest nasze założenie i z takim nastawieniem pragniemy Was gościć.
ZAPRASZAMY!

Zadzwoń do Maćka: 503-942-576
Zadzwoń do Sebastiana: 505-169-703
Zadaj pytanie: biuro@dworwbrzeznej.pl

Zobacz również info na naszej stronie FB: /dworwbrzeznej

Podziel się: