Scroll to top
© 2018-2024, Dwór w Brzeznej, Twoje wesela, konferencje, komunie, imieniny, studniówki, szkolenia, stypy
Podziel się!

OFERTA DODATKOWA


NIE WIESZ, GDZIE ZAMÓWIĆ CIASTA? KTO ZAGRA NA TWOJEJ UROCZYSTOŚCI? JAK PORADZIĆ SOBIE Z ZAPROSZENIAMI? TU ZNAJDZIESZ ODPOWIEDŹ!

/Oferta dodatkowa

Oferta dodatkowa

kogo możemy polecić, kiedy Ty nie wiesz, do kogo pójść

Współpracujemy tylko ze SPRAWDZONYMI firmami

PEWNOŚĆ WYBORU

01.

PROFESJONALIZM

Wszystkie te firmy cechuje profesjonalizm i chęć pomocy innym. Możesz śmiało zapytać, a jeśli oferta nie będzie Ci odpowiadała - nie musisz z niej korzystać. Ale zawsze warto negocjować!

02.

DOŚWIADCZENIE

Każda z tych firm kiedyś zaczynała, ale po latach wytężonej pracy przyszła pora na oferowanie sprawdzonych rozwiązań, dobrych projektów i otwartość na nowe pomysły od Ciebie

03.

GOTOWOŚĆ

Pod każdym względem jesteśmy gotowi pomagać. Staramy się znaleźć rozwiązanie, które może ``uratować`` sytuację. Pobierz gotową listę wszystkich firm współpracujących z nami.

/Dlaczego?

#tu przypominamy, za co cenią nas goście i...

Dlaczego WARTO

Świetna organizacja

To niewątpliwie najważniejsza cecha. Naszą pracę traktujemy jak pasję. Jesteśmy zawsze blisko Dworu, doradzamy i pomagamy. A jeśli pojawi się niespodzianka – potrafimy temu zaradzić.

Smaczna kuchnia

Szef Kuchni Dworskiej dokłada wszelkich starań, aby Twoi goście byli zadowoleni ze spotkania. I kiedy Ty będziesz dbał o Twoich gości, nasza Kuchnia zadba o Twoje podniebienie.

Rodzinna atmosfera

Od początku działalności taki był zamysł, aby każdy, kto tutaj przyjedzie, czuł się jak u siebie w domu. My użyczamy Dworu, ale to Ty możesz czuć się gospodarzem. W razie potrzeby służymy pomocą i jesteśmy do dyspozycji. Jesteśmy przy każdej organizowanej imprezie po to, abyś mógł czuć się spokojny i wspierany z naszej strony.

Kompleksowość oferty

Zajmujemy się praktycznie każdym aspektem organizacji. Jesteśmy otwarci na współpracę z Tobą i firmami/osobami, które Ty polecasz. A kiedy zabraknie któregoś z elementów, polecimy odpowiednią osobę z naszych znajomych.

Cały obiekt dla Ciebie

Nie organizujemy imprez równolegle. Jeśli Twoja impreza jest zaplanowana, to tylko Ty jesteś u nas gościem. Nie dzielimy miejsc, nie “upychamy” gości. Ty masz czuć się swobodnie. Jak u siebie.

Dwór w Brzeznej - wesela, sale weselne, organizacja wesel, przyjęcia, uroczystości rodzinne, studniówki, komunia, urodziny, imieniny, stypy, szkolenia, koncerty, Nowy Sącz, Stary Sącz, Podegrodzie, Brzezna
Dwór w Brzeznej - wesela, sale weselne, organizacja wesel, przyjęcia, uroczystości rodzinne, studniówki, komunia, urodziny, imieniny, stypy, szkolenia, koncerty, Nowy Sącz, Stary Sącz, Podegrodzie, Brzezna