Scroll to top
© 2018-2024, Dwór w Brzeznej, Twoje wesela, konferencje, komunie, imieniny, studniówki, szkolenia, stypy
Podziel się!

SINFONIA CARPATHIA – 24.02.2019 – ZAPROSZENIE


Ekipa DwB - 23 stycznia 2019 - 0 comments

Kochani Sympatycy naszego Dworu!

Szanowni Państwo!

Po raz pierwszy w naszym (Waszym) Dworze w Brzeznej, niezwykli goście i artyści z repertuarem godnym największych sal koncertowych. Zapraszamy na koncert grupy

SINFONIA CARPATHIA

 

KONCERT KARNAWAŁOWY

Sinfonia Carpathia to orkiestra, w której skład wchodzą absolwenci polskich i zagranicznych uczelni muzycznych, pochodzący z Sądecczyzny. Jej założycielem jest Bartosz Życzyński. Orkiestra działa z ramienia Stowarzyszenia Artystycznego „Carpathian”, którego celem jest propagowanie muzyki i młodego pokolenia twórców oraz wykonawców na terenie regionu oraz poza jego granicami. Misją artystów jest tworzenie ambitnej i profesjonalnej formacji, opartej na przyjaźni i pasji do muzyki. Podstawowy skład instrumentalny Sinfonii Carpathii to kwintet smyczkowy, rozszerzany przy okazji większych wydarzeń o pozostałe instrumenty. Orkiestra wykonuje zróżnicowany repertuar, od dzieł kompozytorów muzyki klasycznej, po wielkie dzieła muzyki filmowej i rozrywkowej. Efektem pracy artystów są koncerty, które dają im możliwość prezentacji swoich umiejętności, a publiczności odbioru wrażeń muzycznych na najwyższym poziomie.

Co w programie?

Koncert Karnawałowy Orkiestry Sinfonia Carpathia to niezwykłe wydarzenie, podczas którego będzie można usłyszeć utwory m.in. Astora Piazzolli, Hansa Zimmera, Johna Williamsa, Izaaka Albeniza czy Ennio Morricone. Znane widzom motywy muzyki filmowej, temperamentne i ogniste tanga oraz urozmaicony repertuar to propozycja, którą publiczność lubi najbardziej.

cena za wejście (wliczona kolacja z lampką wybornego wina)

100 zł

za jedną osobę

Będziemy zaszczyceni móc Was gościć u siebie!

Zarezerwuj miejsce już DZISIAJ!.

Jeśli masz pytania – zadzwoń lub napisz korzystając z formularza kontaktowego FORMULARZ KONTAKTOWY. Telefony do rezerwacji znajdziesz obok 🙂

Dwór w Brzeznej z całą ekipą dokłada wszelkich starań, aby nasi goście czuli się “jak u siebie w domu”. Takie jest nasze założenie i z takim nastawieniem pragniemy Was gościć.
ZAPRASZAMY!

Zadzwoń do Maćka: 503-942-576
Zadzwoń do Sebastiana: 505-169-703
Zadaj pytanie: biuro@dworwbrzeznej.pl

Zobacz również info na naszej stronie FB: /dworwbrzeznej

Podziel się: